Профіль гравця
Trust Score (100 = нічого підозрілого, 0 = дуже підозрілий) є статистичною оцінкою на основі публічних даних. Вона не є доказом порушень. Усі фактори розкрито.
У доступних даних нічого незвичного.
Як це працюєОснова даних
39 імпортованих матчів, з них 39 з розбором демо
Усі значення взято з матчів, імпортованих на RateCS (таблиці та демо всіх 10 гравців). Вони описують гру й нічого не доводять.
Частка від 625 вбивств
Розподіл 2094 влучань по ворогах
1v1
45%
14/31
1v2
17%
5/29
1v3
17%
3/18
1v4
0%
0/14
1v5
0%
0/10

Mirage
67%
10 пер. 5 пор. · 15 матчів

Dust II
36%
4 пер. 7 пор. · 11 матчів

Nuke
100%
3 пер. 0 пор. · 3 матчів

Anubis
67%
2 пер. 1 пор. · 3 матчів

Ancient
67%
2 пер. 1 пор. · 3 матчів

Cache
50%
1 пер. 1 пор. · 2 матчів

Inferno
100%
2 пер. 0 пор. · 2 матчів
| Зброя | Вбивства | HS% | Постріли | Точність | Урон |
|---|---|---|---|---|---|
| AK-47 | 252 | 49.2 | 3945 | 20 % | 30736 |
| M4A1-S | 152 | 46.7 | 2196 | 0 % | 0 |
| USP-S | 51 | 80.4 | 1216 | 0 % | 0 |
| FAMAS | 45 | 46.7 | 898 | 20.5 % | 5815 |
| Glock-18 | 33 | 72.7 | 820 | 16.8 % | 4645 |
| Galil AR | 27 | 44.4 | 400 | 19.5 % | 2864 |
| MAC-10 | 20 | 55 | 846 | 14.3 % | 2620 |
| Dual Berettas | 10 | 40 | 281 | 15.3 % | 1288 |
| M4A4 | 9 | 33.3 | 180 | 100 % | 19303 |
| HE | 9 | 0 | 0 | – | 0 |
| AUG | 6 | 0 | 121 | 20.7 % | 857 |
| P250 | 3 | 66.7 | 71 | 8.5 % | 320 |
| AWP | 3 | 0 | 13 | 30.8 % | 384 |
| MP7 | 1 | 0 | 47 | 19.1 % | 145 |
| MP9 | 1 | 100 | 25 | 4 % | 44 |
Траєкторія та точка падіння кожної збереженої гранати
Суми за всіма імпортованими матчами; командні значення за матч
Дата-центри Valve матчів, а не місцезнаходження гравця
Середній пінг: 40 ms
Рейтинг Premier
Час до урону (мс)
Пінг (мс)
За 39 розібраними демо, порівняння з орієнтирами CS2
Медіана за 301 виміряними дуелями
Спільний відсоток перемог і K/D тиммейта
| Дата | Мапа | Результат | K–D | ADR | TTD | Ping | Сервер |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Mirage | Перемога | 24–15 | 113.1 | 406 ms | 53 | Stockholm |
| 26.10.26 | Dust II | Поразка | 13–17 | 58.3 | 219 ms | 38 | – |
| 26.10.26 | Mirage | Поразка | 13–19 | 60.6 | 282 ms | 48 | Stockholm |
| 25.10.26 | Dust II | Поразка | 12–18 | 60.8 | 243 ms | 34 | Frankfurt |
| Nuke | Перемога | 11–15 | 61.3 | 188 ms | 26 | Wien | |
| Nuke | Перемога | 18–16 | 88.6 | 164 ms | 34 | Frankfurt | |
| Anubis | Поразка | 13–17 | 67.8 | 258 ms | 38 | Warschau | |
| Nuke | Перемога | 15–21 | 78.2 | 375 ms | 34 | Frankfurt | |
| Ancient | Перемога | 11–8 | 85.2 | 359 ms | 53 | Stockholm | |
| Dust II | Поразка | 10–15 | 61.1 | 266 ms | 26 | Wien | |
| Cache | Поразка | 11–13 | 80.6 | 336 ms | 28 | Wien | |
| Anubis | Перемога | 14–14 | 74.3 | 281 ms | 26 | Wien | |
| Dust II | Перемога | 14–9 | 108.5 | 336 ms | 41 | Warschau | |
| Anubis | Перемога | 17–11 | 79.6 | 391 ms | 53 | Stockholm | |
| Dust II | Поразка | 26–19 | 82.4 | 484 ms | 39 | Warschau | |
| Dust II | Поразка | 19–16 | 77.1 | 281 ms | 38 | Frankfurt | |
| Mirage | Перемога | 21–12 | 102.6 | 282 ms | 51 | Stockholm | |
| Mirage | Перемога | 32–15 | 139 | 328 ms | 38 | Warschau | |
| Mirage | Перемога | 17–8 | 115 | 368 ms | 64 | Madrid | |
| Mirage | Поразка | 11–16 | 76.8 | 297 ms | 34 | Frankfurt | |
| Mirage | Перемога | 20–13 | 91.1 | 359 ms | 38 | Warschau | |
| Inferno | Перемога | 15–11 | 89.9 | 149 ms | 53 | Stockholm | |
| Mirage | Перемога | 31–22 | 98.9 | 438 ms | 35 | Frankfurt | |
| Mirage | Перемога | 20–13 | 83.3 | 188 ms | 51 | Stockholm | |
| Ancient | Поразка | 6–13 | 56.5 | 477 ms | 50 | Stockholm | |
| Mirage | Поразка | 23–16 | 102.7 | 313 ms | 35 | Warschau | |
| Mirage | Поразка | 12–16 | 85 | 250 ms | 26 | Wien | |
| Ancient | Перемога | 15–6 | 98.2 | 281 ms | 37 | Frankfurt | |
| Mirage | Перемога | 8–5 | 48.5 | 282 ms | 38 | Warschau | |
| Dust II | Перемога | 12–7 | 64.5 | 219 ms | 53 | Stockholm |
За 15 розібраними матчами на цій мапі.