
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 16 | 6 | 1,31 | 96,2 | 24 | 0,95 | ||
| 19 | 16 | 1 | 1,19 | 75,2 | 32 | 0,86 | ||
| 14 | 17 | 6 |
Trust Score (100 = нічого підозрілого, 0 = дуже підозрілий) є статистичною оцінкою на основі публічних даних. Вона не є доказом порушень. Усі фактори розкрито.
| 0,82 |
| 79,4 |
| 64 |
| 0,64 |
| 12 | 16 | 2 | 0,75 | 58,1 | 50 | 0,55 |
| 8 | 18 | 11 | 0,44 | 66,4 | 38 | 0,36 |
| Середнє | 14,8 | 16,6 | 5,2 | 0,9 | 75,1 | 42 |
team_Paketik19
П 5 · 81-ша половина 5 · 2-га половина 8
team_Jon7y
П 7 · 21-ша половина 7 · 2-га половина 2
| Гравець | Шкода | Хедшоти | Снайпер | Пістолет | Ніж | Zeus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| beR52 | 2 777 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| syor1t0 | 1 908 | 7 | 8 | 5 | 1 | 0 |
| pak1st4n | 1 893 | 11 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Paketik19 | 1 373 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Shuhali | 1 216 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| TrEASur | 2 116 | 5 | 8 | 1 | 0 | 0 |
| Jon7y | 1 655 | 6 | 11 | 6 | 0 | 0 |
| ZeyFfyrka | 1 747 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Makentosh39 | 1 279 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| AntoxaAdidas | 1 461 | 3 | 1 | 3 | 0 |
| 0 |
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 16 | 6 | 1,31 | 96,2 | 24 | 0,95 | 100 | |
| 19 | 16 | 1 | 1,19 | 75,2 | 32 | 0,86 | 100 |
| 14 | 17 | 6 | 0,82 | 79,4 | 64 | 0,64 | 100 |
| 12 | 16 | 2 | 0,75 | 58,1 | 50 | 0,55 | 100 |
| 8 | 18 | 11 | 0,44 | 66,4 | 38 | 0,36 | 100 |
| Середнє | 14,8 | 16,6 | 5,2 | 0,9 | 75,1 | 42 |