
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 23 | 8 | 1,13 | 109,2 | 62 | 0,93 | ||
| 22 | 22 | 6 | 1 | 79,5 | 36 | 0,79 | ||
| 19 | 18 | 0 |
Trust Score (100 = нічого підозрілого, 0 = дуже підозрілий) є статистичною оцінкою на основі публічних даних. Вона не є доказом порушень. Усі фактори розкрито.
| 1,06 |
| 66,9 |
| 47 |
| 0,68 |
| 18 | 25 | 5 | 0,72 | 76,7 | 61 | 0,64 |
| 13 | 24 | 5 | 0,54 | 53,3 | 23 | 0,46 |
| Середнє | 19,6 | 22,4 | 4,8 | 0,89 | 77,1 | 46 |
team_s0uLe-
П 5 · 71-ша половина 5 · 2-га половина 7 · OT 4
team_Faroons
П 7 · 51-ша половина 7 · 2-га половина 5
| Гравець | Шкода | Хедшоти | Снайпер | Пістолет | Ніж | Zeus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tushiko | 3 281 | 15 | 8 | 7 | 0 | 0 |
| s0uLe- | 2 771 | 12 | 10 | 2 | 0 | 0 |
| Ayzzic | 1 883 | 13 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Tushi97 | 2 196 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| MeuwRawr | 1 497 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| alfx9 | 3 058 | 16 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| fknTONGEL | 2 225 | 8 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Faroons | 1 872 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| nepo5 | 2 147 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| BlizzardDvL | 1 492 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 23 | 8 | 1,13 | 109,2 | 62 | 0,93 | 100 | |
| 22 | 22 | 6 | 1 | 79,5 | 36 | 0,79 | 100 |
| 19 | 18 | 0 | 1,06 | 66,9 | 47 | 0,68 | 100 |
| 18 | 25 | 5 | 0,72 | 76,7 | 61 | 0,64 | 100 |
| 13 | 24 | 5 | 0,54 | 53,3 | 23 | 0,46 | 100 |
| Середнє | 19,6 | 22,4 | 4,8 | 0,89 | 77,1 | 46 |