
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 16 | 5 | 0,81 | 84,6 | 69 | 0,72 | ||
| 11 | 17 | 3 | 0,65 | 76 | 27 | 0,61 | ||
| 11 | 14 | 2 |
Trust Score (100 = нічого підозрілого, 0 = дуже підозрілий) є статистичною оцінкою на основі публічних даних. Вона не є доказом порушень. Усі фактори розкрито.
| 0,79 |
| 63,2 |
| 55 |
| 0,61 |
| 9 | 17 | 4 | 0,53 | 82,4 | 33 | 0,5 |
| 6 | 17 | 1 | 0,35 | 38,9 | 33 | 0,33 |
| Середнє | 10 | 16,2 | 3 | 0,63 | 69 | 43 |
team_Tukat
П 11 · 21-ша половина 11 · 2-га половина 2
team_v1naro322
П 1 · 41-ша половина 1 · 2-га половина 4
| Гравець | Шкода | Хедшоти | Снайпер | Пістолет | Ніж | Zeus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| XYL12 | 2 360 | 18 | 6 | 11 | 0 | 0 |
| Snr_dty6u | 2 064 | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Tukat | 1 641 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| ogquanami | 1 146 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| felaitc | 1 156 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| praycel | 1 522 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| jugermen3 | 1 368 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Abdulah_Kadi | 1 137 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| VaKa-exe | 1 484 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| v1naro322 | 701 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Гравець | K | D | A | K/D | ADR | HS % | K/R | Trust |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 16 | 5 | 0,81 | 84,6 | 69 | 0,72 | 100 | |
| 11 | 17 | 3 | 0,65 | 76 | 27 | 0,61 | 100 |
| 11 | 14 | 2 | 0,79 | 63,2 | 55 | 0,61 | 98 |
| 9 | 17 | 4 | 0,53 | 82,4 | 33 | 0,5 | 100 |
| 6 | 17 | 1 | 0,35 | 38,9 | 33 | 0,33 | 100 |
| Середнє | 10 | 16,2 | 3 | 0,63 | 69 | 43 |