Profil gracza
Trust Score (100 = bez zastrzeżeń, 0 = bardzo podejrzany) to szacunek statystyczny oparty na publicznych danych. Nie jest dowodem na jakiekolwiek naruszenie. Wszystkie czynniki są jawne.
Baza danych
39 zaimportowanych meczów, w tym 39 z analizą dema
Wszystkie wartości pochodzą z meczów zaimportowanych do RateCS (tabele wyników i dema wszystkich 10 graczy). Opisują grę i niczego nie dowodzą.
Nic nietypowego w dostępnych danych.
Jak to działaUdział w 625 zabójstwach
Rozkład 2094 trafień we wrogów
1v1
45%
14/31
1v2
17%
5/29
1v3
17%
3/18
1v4
0%
0/14
1v5
0%
0/10

Mirage
67%
10W 5P · 15 meczów

Dust II
36%
4W 7P · 11 meczów

Nuke
100%
3W 0P · 3 meczów

Anubis
67%
2W 1P · 3 meczów

Ancient
67%
2W 1P · 3 meczów

Cache
50%
1W 1P · 2 meczów

Inferno
100%
2W 0P · 2 meczów
| Broń | Zabójstwa | HS% | Strzały | Celność | Obrażenia |
|---|---|---|---|---|---|
| AK-47 | 252 | 49.2 | 3945 | 20 % | 30736 |
| M4A1-S | 152 | 46.7 | 2196 | 0 % | 0 |
| USP-S | 51 | 80.4 | 1216 | 0 % | 0 |
| FAMAS | 45 | 46.7 | 898 | 20.5 % | 5815 |
| Glock-18 | 33 | 72.7 | 820 | 16.8 % | 4645 |
| Galil AR | 27 | 44.4 | 400 | 19.5 % | 2864 |
| MAC-10 | 20 | 55 | 846 | 14.3 % | 2620 |
| Dual Berettas | 10 | 40 | 281 | 15.3 % | 1288 |
| M4A4 | 9 | 33.3 | 180 | 100 % | 19303 |
| HE | 9 | 0 | 0 | – | 0 |
| AUG | 6 | 0 | 121 | 20.7 % | 857 |
| P250 | 3 | 66.7 | 71 | 8.5 % | 320 |
| AWP | 3 | 0 | 13 | 30.8 % | 384 |
| MP7 | 1 | 0 | 47 | 19.1 % | 145 |
| MP9 | 1 | 100 | 25 | 4 % | 44 |
Linia rzutu i miejsce upadku każdego zapisanego granatu
Sumy ze wszystkich zaimportowanych meczów; wartości drużynowe na mecz
Centra danych Valve z meczów, nie lokalizacja gracza
Średni ping: 40 ms
Ranking Premier
Czas do obrażeń (ms)
Ping (ms)
Z 39 przeanalizowanych dem, w porównaniu z wartościami CS2
Mediana z 301 zmierzonych pojedynków
Wspólny odsetek wygranych i K/D partnera
| Data | Mapa | Wynik | K–D | ADR | TTD | Ping | Serwer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Mirage | Wygrana | 24–15 | 113.1 | 406 ms | 53 | Stockholm |
| 26.10.2026 | Dust II | Przegrana | 13–17 | 58.3 | 219 ms | 38 | – |
| 26.10.2026 | Mirage | Przegrana | 13–19 | 60.6 | 282 ms | 48 | Stockholm |
| 25.10.2026 | Dust II | Przegrana | 12–18 | 60.8 | 243 ms | 34 | Frankfurt |
| Nuke | Wygrana | 11–15 | 61.3 | 188 ms | 26 | Wien | |
| Nuke | Wygrana | 18–16 | 88.6 | 164 ms | 34 | Frankfurt | |
| Anubis | Przegrana | 13–17 | 67.8 | 258 ms | 38 | Warschau | |
| Nuke | Wygrana | 15–21 | 78.2 | 375 ms | 34 | Frankfurt | |
| Ancient | Wygrana | 11–8 | 85.2 | 359 ms | 53 | Stockholm | |
| Dust II | Przegrana | 10–15 | 61.1 | 266 ms | 26 | Wien | |
| Cache | Przegrana | 11–13 | 80.6 | 336 ms | 28 | Wien | |
| Anubis | Wygrana | 14–14 | 74.3 | 281 ms | 26 | Wien | |
| Dust II | Wygrana | 14–9 | 108.5 | 336 ms | 41 | Warschau | |
| Anubis | Wygrana | 17–11 | 79.6 | 391 ms | 53 | Stockholm | |
| Dust II | Przegrana | 26–19 | 82.4 | 484 ms | 39 | Warschau | |
| Dust II | Przegrana | 19–16 | 77.1 | 281 ms | 38 | Frankfurt | |
| Mirage | Wygrana | 21–12 | 102.6 | 282 ms | 51 | Stockholm | |
| Mirage | Wygrana | 32–15 | 139 | 328 ms | 38 | Warschau | |
| Mirage | Wygrana | 17–8 | 115 | 368 ms | 64 | Madrid | |
| Mirage | Przegrana | 11–16 | 76.8 | 297 ms | 34 | Frankfurt | |
| Mirage | Wygrana | 20–13 | 91.1 | 359 ms | 38 | Warschau | |
| Inferno | Wygrana | 15–11 | 89.9 | 149 ms | 53 | Stockholm | |
| Mirage | Wygrana | 31–22 | 98.9 | 438 ms | 35 | Frankfurt | |
| Mirage | Wygrana | 20–13 | 83.3 | 188 ms | 51 | Stockholm | |
| Ancient | Przegrana | 6–13 | 56.5 | 477 ms | 50 | Stockholm | |
| Mirage | Przegrana | 23–16 | 102.7 | 313 ms | 35 | Warschau | |
| Mirage | Przegrana | 12–16 | 85 | 250 ms | 26 | Wien | |
| Ancient | Wygrana | 15–6 | 98.2 | 281 ms | 37 | Frankfurt | |
| Mirage | Wygrana | 8–5 | 48.5 | 282 ms | 38 | Warschau | |
| Dust II | Wygrana | 12–7 | 64.5 | 219 ms | 53 | Stockholm |
Z 15 przeanalizowanych meczów na tej mapie.