Oyuncu profili
Trust Score (100 = sıradan, 0 = çok şüpheli) herkese açık verilere dayanan istatistiksel bir tahmindir. Kural ihlalinin kanıtı değildir. Tüm faktörler açıkça gösterilir.
Veri tabanı
25 içe aktarılmış maç, bunların 25 tanesi demo analizli
Tüm değerler RateCS'e aktarılan maçlardan (10 oyuncunun skor tabloları ve demoları) gelir. Oyunu tanımlar, hiçbir şeyin kanıtı değildir.
340 öldürmedeki pay
Rakiplere yapılan 1251 isabetin dağılımı
1v1
38%
3/8
1v2
44%
4/9
1v3
10%
1/10
1v4
0%
0/12
1v5
0%
0/5

Dust II
63%
5G 3M · 8 maç

Ancient
50%
3G 3M · 6 maç

Nuke
67%
2G 1M · 3 maç

Cache
0%
0G 2M · 2 maç

Anubis
0%
0G 2M · 2 maç

Mirage
50%
1G 1M · 2 maç

Inferno
50%
1G 1M · 2 maç
| Silah | Öldürme | HS% | Atış | İsabet | Hasar |
|---|---|---|---|---|---|
| AK-47 | 128 | 51.6 | 3151 | 14.1 % | 17127 |
| AUG | 40 | 42.5 | 909 | 17.4 % | 5682 |
| P90 | 30 | 40 | 1235 | 13.8 % | 4089 |
| M4A1-S | 29 | 20.7 | 635 | 0 % | 0 |
| Negev | 24 | 41.7 | 2093 | 4.6 % | 3103 |
| AWP | 22 | 22.7 | 57 | 45.6 % | 2467 |
| P2000 | 14 | 64.3 | 340 | 11.2 % | 1408 |
| SCAR-20 | 14 | 21.4 | 129 | 20.2 % | 1812 |
| P250 | 10 | 50 | 364 | 12.1 % | 1607 |
| UMP-45 | 8 | 87.5 | 154 | 16.9 % | 1107 |
| MP7 | 5 | 60 | 187 | 22.5 % | 905 |
| Desert Eagle | 5 | 60 | 28 | 42.9 % | 635 |
| Glock-18 | 2 | 100 | 50 | 10 % | 257 |
| SG 553 | 2 | 50 | 22 | 31.8 % | 274 |
| HE | 2 | 0 | 0 | – | 0 |
Kaydedilen her el bombasının atış çizgisi ve iniş noktası
Tüm içe aktarılan maçların toplamı; takım değerleri maç başına
Maçların Valve veri merkezleri, oyuncunun konumu değil
Ortalama ping: 78 ms
Premier puanı
Hasara kadar süre (ms)
Ping (ms)
25 analiz edilmiş demodan, CS2 referanslarıyla karşılaştırma
170 ölçülen düellonun medyanı
Birlikte kazanma oranı ve takım arkadaşının K/D'si
Mr. YsL
Birlikte 25 maç · 2 gün önce
48%
K/D 1.16
E.B
Birlikte 23 maç · 2 gün önce
48%
K/D 0.91
Mrs. YsL
Birlikte 19 maç · 2 gün önce
47%
K/D 0.94
𝕬𝖓𝖔𝖓𝖎𝖒𝖚𝖘
Birlikte 10 maç · 2 gün önce
60%
K/D 1.23
''The_Notorious_Pasha''
Birlikte 7 maç · 2 gün önce
29%
K/D 0.76
LazveGas ﺦ ✪
Birlikte 3 maç · 2 hafta önce
67%
K/D 0.95
HeadShotHunter
Birlikte 2 maç · 3 gün önce
50%
K/D 0.81
-El BearSlayer-zZz
Birlikte 2 maç · 2 hafta önce
50%
K/D 2.23
EL Turko C*
Birlikte 2 maç · 2 hafta önce
50%
K/D 1.00
| Tarih | Harita | Sonuç | K–D | ADR | TTD | Ping | Sunucu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Dust II | Mağlubiyet | 10–17 | 63.7 | 484 ms | 91 | Frankfurt |
| 31.10.2026 | Dust II | Mağlubiyet | 9–16 | 61.8 | 532 ms | 86 | Frankfurt |
| 31.10.2026 | Ancient | Galibiyet | 16–17 | 91.4 | 469 ms | 76 | Frankfurt |
| 31.10.2026 | Dust II | Galibiyet | 12–12 | 63.4 | 438 ms | 77 | Frankfurt |
| Dust II | Mağlubiyet | 10–15 | 63.1 | 250 ms | 99 | – | |
| Dust II | Galibiyet | 15–11 | 86.1 | 266 ms | 77 | Wien | |
| Cache | Mağlubiyet | 8–14 | 52.8 | 141 ms | 188 | Warschau | |
| Nuke | Galibiyet | 7–10 | 56.1 | 438 ms | 57 | Wien | |
| Anubis | Mağlubiyet | 11–18 | 65 | 493 ms | 72 | Warschau | |
| Ancient | Galibiyet | 18–12 | 81.4 | 500 ms | 64 | Wien | |
| Ancient | Mağlubiyet | 7–18 | 51.9 | 469 ms | 58 | Wien | |
| Anubis | Mağlubiyet | 5–16 | 29.2 | 672 ms | 71 | Warschau | |
| Dust II | Galibiyet | 8–12 | 54.9 | 313 ms | 60 | Wien | |
| Cache | Mağlubiyet | 18–14 | 74.5 | 328 ms | 75 | Frankfurt | |
| Ancient | Mağlubiyet | 19–24 | 69.6 | 375 ms | 54 | Wien | |
| Dust II | Galibiyet | 15–15 | 93 | 313 ms | 51 | Wien | |
| Mirage | Galibiyet | 5–4 | 61.6 | 344 ms | 63 | Warschau | |
| Nuke | Mağlubiyet | 15–20 | 68.3 | 328 ms | 67 | Frankfurt | |
| Ancient | Mağlubiyet | 29–22 | 98.9 | 375 ms | 79 | Wien | |
| Inferno | Mağlubiyet | 12–19 | 70.6 | 156 ms | 82 | Frankfurt | |
| Nuke | Galibiyet | 14–17 | 63.4 | 281 ms | 81 | Frankfurt | |
| Inferno | Galibiyet | 23–13 | 106.7 | 531 ms | 82 | Frankfurt | |
| Mirage | Mağlubiyet | 19–15 | 96 | 375 ms | 75 | Wien | |
| Dust II | Galibiyet | 18–13 | 108.2 | 250 ms | 84 | Frankfurt | |
| Ancient | Galibiyet | 17–16 | 87.6 | 321 ms | 72 | Wien |
Bu haritada 8 analiz edilmiş maçtan.